Kontakt
Kontoret vårt
Vi holder til i Prinsens gate 2C i Oslo.
Kontakt
Send oss en mail eller slå gjerne på tråden:
Daglig leder Bente Norum +47 997 90 168

Teamet vårt

Anette Hoel
Grafisk formgiver
+47 970 34 118
anette@gjerholm.no
Anna Joëlson
Rådgiver og senior designer
+47 408 63 129
anna@gjerholm.no
Bente Norum
Daglig leder
+47 997 90 168
bente@gjerholm.no
Christian V. Hope
Digital rådgiver og motion designer
+47 464 10 741
christian@gjerholm.no
Even Amundsen
Grafisk formgiver
+47 909 61 368
even@gjerholm.no
Henriette Hotvedt
Senior prosjektleder
+47 992 95 145
henriette@gjerholm.no
Hilde Brækken Lien
Senior designer
+47 982 50 656
hilde@gjerholm.no
Jorunn Waaler
Senior designer
+47 971 14 302
jorunn@gjerholm.no
Mai Eline Persen
Kreatør
+47 452 96 580
maieline@gjerholm.no
Pernille Nygaard Amundsen
Kontormedarbeider / Prosjektassistent
+47 960 15 314
pernille@gjerholm.no
Siv Trælvik Breien
Kreativ rådgiver
+47 915 34 342
siv@gjerholm.no
Thea Halvorsen
Junior designer
+47 486 05 885
thea@gjerholm.no